Шектеу іс-шараларын тоқтату және Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылы әкімінің 2023 жылғы 15 желтоқсандағы № 10 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылы әкімінің 2024 жылғы 20 ақпандағы № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Әулиекөл аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2024 жылғы 16 ақпандағы № 01-22/71 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ауыл шаруашылығы жануарларына клиникалық тексеру жүргізуге байланысты Агдавлетова Рыскуль жеке ауласында ірі қара малдың құтыруы бойынша шектеу іс-шаралары алынып тасталсын, жануарлар тұрған үй-жайларға қорытынды дезинфекция жүргізілді.
2. Әулиекөл ауданы Әулиекөл ауылы әкімінің 2023 жылғы 15 желтоқсанғы № 10 шешімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" ШЕШІМІ күші жойылған деп танылсын.
3. "Әулиекөл ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде электрондық түрдегі "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін "Әулиекөл ауылы әкімінің аппараты" ММ интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Р. Едресов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау министрлігі Санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау комитеті
Қостанай облысының санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау департаменті
Әулиекөл аудандық санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау басқармасы"
республикалық мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________________ Ж. Тургумбаев
2024 жылғы "___" ___________________
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетiнiң Әулиекөл аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
басшысы
_______________________ А. Тайшибаев
2024 жылғы "____" __________________

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима села Аулиеколь Аулиекольского района от 15 декабря 2023 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима села Аулиеколь Аулиекольского района Костанайской области от 20 февраля 2024 года № 7
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Аулиекольская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 16 февраля 2024 года № 01-22/71, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по бешенству крупного рогатого скота в частном подворье Агдавлетовой Рыскуль в связи с проведением клинического осмотра сельскохозяйственных животных, произвели заключительную дезинфекцию помещений, где стояли животные.
2. Признать утратившим силу решение акима села Аулиеколь Аулиекольского района от 15 декабря 2023 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий".
3. Государственному учреждению "Аппарат акима села Аулиеколь" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течении пяти календарных дней со дня подписания настоящего решения направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Р. Едресов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аулиекольское районное Управление
санитарно-эпидемиологического
контроля Департамента санитарно-
эпидемиологического контроля
Костанайской области Комитета
санитарно-эпидемиологического
контроля Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан"
___________________ Ж. Тургумбаев
"____" __________________ 2024 год
Руководитель государственного
учреждения "Аулиекольская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
____________________ А. Тайшибаев
"____" __________________ 2024 год