"Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 15 ақпандағы № 94 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 қарашадағы № 200 қаулысы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің "Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы" 2016 жылғы 24 мамырдағы № 115 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6517 тіркелген) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменение в постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 15 февраля 2023 года № 94 "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 5 ноября 2024 года № 200
Акимат Аулиекольского района Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области "Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" от 24 мая 2016 года № 115 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6517) следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Әулиекөл ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлім" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Әулиекөл ауданы әкімінің орынбасарына жетекшілік ететін жүктелсін.

2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Аулиекольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) разместить настоящее постановление на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аулиекольского района.