Әулиекөл ауданы Москалев ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 267 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Москалев ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 240,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 372,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31 583,5 мың теңге;
2) шығындар – 36 923,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 682,5 мың теңге;

О бюджете Москалевского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 267.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Москалевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 240,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 372,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 250,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 583,5 тысяч тенге;
2) затраты – 36 923,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 682,5 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 682,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 06.03.2025 № 293 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Москалев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28 409,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 682,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 06.03.2025 № 293 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете Москалевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 28 409,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата