Әулиекөл ауданы Чернигов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 271 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Чернигов ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 027,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 966,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 420,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32 595,0 мың теңге;
2) шығындар – 39 027,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Черниговского сельского округа Аулиекольского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 27 декабря 2024 года № 271
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Черниговского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 027,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 966,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 46,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 420,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 595,0 тысяч тенге;
2) затраты – 39 027,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Чернигов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 27 895,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Д. Қойшыбаев
Мәслихаттың

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Черниговского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 27 895,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев
Приложение 1
к решению маслихата