Мәслихаттың 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 7 "Жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 10 шілдедегі № 43 шешімі
Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8941 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентінде:
4-тармақтың оныншы абзацы алып тасталсын;
4-тармақтың он бірінші абзацына орыс тілінде өзгеріс енгізіледі, қазақ тіліндегі мәтін өзгермейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихаты төрағасының міндетін уақытша атқарушы М. Хазиев

О внесении изменений в решение маслихата от 29 января 2020 года № 7 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 10 июля 2024 года № 43
Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества" от 29 января 2020 года № 7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8941) следующие изменения:
в Регламенте собрания местного сообщества, утвержденным указанным решением:
абзац десятый пункта 4 исключить;
абзац одиннадцатый пункта 4 изложить в следующей редакции, текст на казахском языке не меняется:
"инициирование вопроса об освобождении от должности акима села, сельского округа".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности председателя Денисовского районного маслихата М. Хазиев