Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 58 "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 28 маусымдағы № 93 шешімі
"Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 58 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 823,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 215,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 82 608,0 мың теңге;
2) шығындар – 84 072,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -249,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 249,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Аралбай ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 699,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 660,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 34 989,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 208,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -509,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 509,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ахмет Байтұрсынұлы ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 135,5 мың теңге, оның iшiнде:

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2023 года № 58 "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 28 июня 2024 года № 93
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 58 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Акколь на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 823,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 215,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 82 608,0 тысяч тенге;
2) затраты – 84 072,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -249,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 249,1 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Аралбай на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 699,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 660,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 34 989,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 208,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -509,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 509,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Ахмет Байтұрсынұлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 135,5 тысяч тенге, в том числе по:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 149,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 149,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 23 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"23. Шилі ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 984,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 355,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31 579,9 мың теңге;
2) шығындар – 32 985,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, және 34 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
26. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин аудандық мәслихатының төрағасы А. Ержигитова
Жангелдин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы

5) дефицит (профицит) бюджета – -2 149,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 149,0 тысяч тенге.";
пункт 23 указанного решения изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Шилийского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 984,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 355,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31 579,9 тысяч тенге;
2) затраты – 32 985,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, и 34 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению.
26. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Джангельдинского районного маслихата А. Ержигитова
Приложение 1
к решению Джангельдинского
районного маслихата