Мәслихаттың 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 47 "Жангелдин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2024 жылғы 13 қарашадағы № 105 шешімі
Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Жангелдин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 47 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 192 943,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 803 624,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 555,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 990,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 365 774,5 мың теңге;
2) шығындар – 6 269 457,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 783,0 мың теңге оның ішінде;
бюджеттік кредиттер – 35 074,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9 291,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 102 297,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 297,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2023 года № 47 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 13 ноября 2024 года № 105
Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Джангельдинского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 47 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 192 943,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 803 624,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 555,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 990,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 365 774,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6 269 457,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 783,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35 074,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9 291,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 102 297,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102 297,0 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

98416,1
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
19104,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19104,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19104,0
2
Әлеуметтiк көмек
35603,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35603,8
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
150,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12144,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1093,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
9966,3
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
12249,9
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43708,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43708,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33873,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
149,6
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
9685,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
360295,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5415,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2415,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2415,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3000,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
3000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
354880,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
333333,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
333333,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
21547,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
18196,7
018
Елді мекендерді абаттандыру және когалдандыру

98416,1
1
Социальное обеспечение
19104,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19104,0
005
Государственная адресная социальная помощь
19104,0
2
Социальная помощь
35603,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35603,8
006
Оказание жилищной помощи
150,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12144,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся на дому
1093,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
9966,3
017
Протезно-ортопедическая помощь, сурдотехнические средства, тифлотехнические средства, санаторно-курортное лечение, обеспечение обязательными гигиеническими средствами, специальные средства передвижения, услуги и обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью в соответствии с индивидуальной программой реабилитации, индивидуального помощника и специалиста по ручному языку для лиц с инвалидностью по слуху
12249,9
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43708,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43708,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33873,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
149,6
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
9685,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
360295,0
1
Жилищное хозяйство
5415,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2415,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2415,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категории граждан
3000,0
2
Коммунальное хозяйство
354880,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
333333,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
333333,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
21547,0
012
Предоставление жилья отдельным категориям граждан
18196,7
018
Благоустройство и озеление населенных пунктов