Жер учаскесіне жария сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласы әкімінің 2024 жылғы 5 маусымдағы № 11 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына сәйкес Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақтелеком акционерлік қоғамына талшықты-оптикалық байланыс желісін төсеу және пайдалану үшін Жітіқара қаласы, 6 шағын аудан, 60 ғимарат мекенжайында орналасқан, ауданы 0,0166 гектар жер учаскесіне 49 жыл мерзімге жария сервитут белгіленсін.
2. "Жітіқара ауданының Жітіқара қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімге қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде оны "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы шешімді Қостанай облысы Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыру.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының әкімі М. Ордашев

Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Решение акима города Житикары Житикаринского района Костанайской области от 5 июня 2024 года № 11
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан аким города Житикары Житикаринского района РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут сроком на 49 лет на земельный участок площадью 0,0166 гектар, расположенный по адресу: город Житикара, 6 микрорайон, здание 60 для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Житикары Житикаринского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти календарных со дня подписания настоящего решения направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Житикары Житикаринского района М. Ордашев