Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 "Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 136 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 107 "Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Милютин ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 129 898,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 171,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 128 727,8 мың теңге;
2) шығындар – 130 408,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -510,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 510,0 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) Милютин ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 107 "О бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 15 марта 2024 года № 136. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 107 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Милютинка на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 129 898,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 171,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 128 727,8 тысяч тенге;
2) затраты – 130 408,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -510,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 510,0 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктом 2) следующего содержания:
"2) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц села Милютинка.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.