Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 108 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 137 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 108 "Жітіқара ауданы Пригородный ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Пригородный ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122 741,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 491,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 118 250,6 мың теңге;
2) шығындар – 128 329,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5588,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5588,1 мың теңге.";
5-тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылының Достоевский (0,44 км), Жданова (0,305 км), Молодежная (0,27 км), Колесниченко (0,26 км) көшелерін орташа жөндеу.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 4) тармақшамен толықтырылсын:
"4) Пригородный ауылының көшелерін орташа жөндеуге техникалық құжаттаманың ведомстволық сараптамасын жүргізу.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 108 "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 15 марта 2024 года № 137. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Пригородное Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 108 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Пригородное на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 122 741,6 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 491,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 118 250,6 тысяч тенге;
2) затраты – 128 329,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5588,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5588,1 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 5 изложить в новой редакции:
"3) средний ремонт улиц Достоевского (0,44 км), Жданова (0,305 км), Молодежная (0,27 км), Колесниченко (0,26 км) в селе Пригородное Житикаринского района Костанайской области.";
пункт 6 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
"4) проведение ведомственной экспертизы технической документации на средний ремонт улиц села Пригородное.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.