Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 115 "Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 15 наурыздағы № 143 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 115 "Жітіқара ауданы Тоқтаров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тоқтаров ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 361,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 064,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 29 297,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 410,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -49,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 49,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 115 "О бюджете Тохтаровского сельского округа Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 15 марта 2024 года № 143. Прекращено действие в связи с истечением срока
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Тохтаровского сельского округа Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 115 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Тохтаровского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 31 361,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 064,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29 297,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 410,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -49,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 49,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.