Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 103 "Жітіқара ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 155 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 103 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191588 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 452 930,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4 806 266,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34 977,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 120,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 4 606 567,0 мың теңге;
2) шығындар – 9 559 568,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -142 956,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 56 237,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 199 193,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 36 317,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -36 317,4 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Жітіқара ауданының жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 11 703,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
10-тармақтың 17), 18) 40), 41) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"17) Қостанай облысы Жітіқара ауданы КР-JT-4 Шевченковка ауылына кіреберіс 0-26 км (26 км) аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу;
18) Қостанай облысы Жітіқара ауданы KR-JT-6 "Глебов ауылына кіреберіс" 0-5 км аудандық маңызы бар автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеу;
40) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылының Достоевский (0,44 км), Жданова (0,305 км), Молодежная (0,27 км), Колесниченко (0,26 км) көшелерін орташа жөндеу;
41) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Ырсай ауылындағы ұзындығы 0,3 км Набережная көшесін орташа жөндеу;";
10-тармақ мынадай мазмұндағы 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52), 53), 54), 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61), 62), 63), 64), 65), 66) тармақшалармен толықтырылсын:
"45) Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерінің шектеулі контингенті шығарылған күнге орай біржолғы төлемдерге;
46) 1986-1987 жылдары Чернобыль АЭС-тағы апаттың салдарларын жоюға қатысқан адамдарға әлеуметтік көмекке;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 103 "О районном бюджете Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 29 апреля 2024 года № 155
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 103 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191588) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 9 452 930,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 806 266,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 977,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 120,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 606 567,0 тысяч тенге;
2) затраты – 9 559 568,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -142 956,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56 237,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 199 193,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 36 317,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -36 317,4 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа Житикаринского района на 2024 год в сумме 11 703,6 тысячи тенге.";
подпункты 17), 18), 40), 41) пункта 10 изложить в новой редакции:
"17) средний ремонт автомобильной дороги районного значения КР-JT-4 подъезд к селу Шевченковка км 0-26 (26 км) Житикаринского района Костанайской области;
18) средний ремонт участка автомобильной дороги районного значения KP-JT-6 "Подъезд к с. Глебовка" 0-5 км Житикаринского района Костанайской области;
40) средний ремонт улиц Достоевского (0,44 км), Жданова (0,305 км), МолодҰжная (0,27 км), Колесниченко (0,26 км) в селе Пригородное Житикаринского района Костанайской области;
41) средний ремонт улицы Набережная протяженностью 0,3 км в селе Ырсай Житикаринского района Костанайской области;";
пункт 10 дополнить подпунктами 45), 46), 47), 48), 49), 50), 51), 52), 53), 54), 55), 56), 57), 58), 59), 60), 61), 62), 63), 64), 65), 66) следующего содержания:
"45) единовременные выплаты ко Дню вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан;
46) социальную помощь лицам, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах;

47) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы аясында Жітіқара ауданы Милютин ауылында медициналық пункт салуға;
48) "Жол активтері сапасының ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК филиалымен жұмыстар мен материалдардың сапасына сараптама жүргізуге;
49) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының орталықтандырылған сумен жабдықтау жүйесіне қосылумен Тургенов ауылының сумен жабдықтау желілерін реконструкциялауға;
50) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қ. 11 шағын ауданында ТК-6-дан ТК-10а-ға дейін Д600 мм жылу желісі учаскесін реконструкциялауға;
51) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қ. Алтынсарина көшесінде ТК-10а-дан ТК-56-ға дейін, ТК-56-дан ТК-6/4-ке дейін жылу желісі учаскесін реконструкциялауға;
52) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Жітіқара қ., Жібек жолы көшесіндегі ТК-6а-дан ВОС-2 бұрылысына дейін Д19 мм жылу желісі учаскесін реконструкциялауға;
53) "Житикаракоммунэнерго" МКК орталық қалалық қазандығының ПТВМ-30 № 5 су жылыту қазандығын реконструкциялауға;
54) "Жітіқара-Бірсуат" аудандық маңызы бар автожолын ағымдағы жөндеуге;
55) "Шевченковка ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 5+100 км-де саң. 2 *1,0 м су өткізу құбырын орташа жөндеуге;
56) Жітіқара қаласының "Лайлы тау" техногендік минералдық түзілімді қалпына келтіру жобасын әзірлеуге;
57) қызметтік (кезекші) автокөлік сатып алуға;
58) Қостанай облысы Жітіқара ауданы KP-JT-4 "Шевченковка ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 22+290 км-де саң. 2 (4,0х2,5) м су өткізу құбырын орташа жөндеуге;
59) Қостанай облысы, Жітіқара ауданы, Жітіқара қаласында, Шокана Уалиханова көшесіне шығумен 5В шағын ауданында 143, 144, 145 үйлердің бойындағы кварталішілік жолды орташа жөндеуге;
60) Қостанай облысы, Жітіқара ауданы Жітіқара қаласында Уалиханова көшесінен Ищанова көщесіне дейінгі шекараларда Кеңдала көшесін (0,722 км) орташа жөндеуге;
61) Спорттық Мектеп лигасын өткізуге;
62) "Жітіқара – Бірсуат" автомобиль жолы 0-1 км ұзындығы 110 м жол жиегін және 2000 м2 қиыршық тас жабынын ағымдағы жөндеу - қалпына келтіруге;
63) "Жітіқара – Бірсуат" автомобиль жолы 15-16 км ұзындығы 70 м жол жиегін ағымдағы жөндеу - қалпына келтіруге;
64) "Жітіқара – Бірсуат" автомобиль жолы 25-26 км ұзындығы 120 м жол жиегі мен жүргін бөлігінің негізін ағымдағы жөндеу - қалпына келтіруге;
65) "Жітіқара – Бірсуат" автомобиль жолының ұзындығы 350 м жол жиегін және 700 м2 қиыршық тас жабынын ағымдағы жөндеу - қалпына келтіруге;
66) "Тоқтаров ауылына кіреберіс" автомобиль жолы ұзындығы 200 м жол жиегін ағымдағы жөндеу - қалпына келтіруге.";

47) строительство медицинского пункта в селе Милютинка Житикаринского района в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
48) проведение экспертизы качества работ и материалов филиалом РГП на ПВХ "Национальный центр качества дорожных активов";
49) реконструкцию сетей водоснабжения села Тургеновка с подключением к системе централизованного водоснабжения города Житикара Житикаринского района Костанайской области;
50) реконструкцию участка тепловой сети в 11 микрорайоне от ТК-6 до ТК-10а, Д600 мм г.Житикара Житикаринского района Костанайской области;
51) реконструкцию участка тепловой сети по улице Алтынсарина от ТК-10а до ТК -56, от ТК-56 до ТК-6/4 г.Житикара Житикаринского района Костанайской области;
52) реконструкцию участка тепловой сети по улице Жибек-Жолы от ТК-6а до поворота на ВОС-2, Д219 мм г.Житикара Житикаринского района Костанайской области;
53) реконструкцию водогрейного котла ПТВМ-30 № 5 Центральной городской котельной ГКП "Житикаракоммунэнерго";
54) текущий ремонт автодороги районного значения "Житикара-Берсуат";
55) средний ремонт водопропускной трубы отв. 2 * 1,0 м на км 5+100 автомобильной дороги районного значения "Подъезд к с. Шевченовка";
56) разработку проекта рекультивации техногенного минерального образования "Иловая гора" г. Житикара;
57) приобретение служебного (дежурного) автотранспорта;
58) средний ремонт водопропускной трубы отв. 2 (4,0х2,5) м на км 22+290 автомобильной дороги районного значения KP-JT-4 "Подъезд к с. Шевченковка", Житикаринского района Костанайской области;
59) средний ремонт внутриквартального проезда в 5В микрорайоне вдоль домов 143, 144, 145 с выездом на улицу Шокана Уалиханова в г. Житикара, Житикаринского района, Костанайской области;
60) средний ремонт улицы Кендала (0,722 км) в границах от улицы Уалиханова до улицы Ищанова в г. Житикара Житикаринского района, Костанайской области;
61) проведение спортивной Школьной лиги;
62) текущий ремонт - восстановление обочины протяженность 110 м и щебеночного покрытия 2000 м2 автомобильная дорога "Житикара – Берсуат" 0-1 км;
63) текущий ремонт - восстановление обочины протяженность 70 м автомобильная дорога "Житикара – Берсуат" 15-16 км;
64) текущий ремонт - восстановление обочины и основания проезжей части протяженность 120 м автомобильная дорога "Житикара – Берсуат" 25-26 км;
65) текущий ремонт - восстановление обочины протяженность 350 м и щебеночного покрытия 700 м2 автомобильной дороги "Житикара-Берсуат";
66) текущий ремонт - восстановление обочины протяженность 200 м автомобильная дорога "Подъезд к с. Тохтарово".";

84380,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
6205,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
170600,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
67674,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
111601,7
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
190038,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
190038,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82288,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
961,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
48490,3
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
58299,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1403784,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
21184,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
14124,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
14124,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7060,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
7060,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1382600,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
740604,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
376074,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
364530,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
641996,4
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
39645,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
77976,6
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
58987,0
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
455864,5

84380,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
6205,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
170600,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
67674,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
111601,7
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
190038,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
190038,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82288,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
961,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
48490,3
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
58299,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1403784,4
1
Жилищное хозяйство
21184,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
14124,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
14124,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7060,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7060,0
2
Коммунальное хозяйство
1382600,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
740604,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
376074,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
364530,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
641996,4
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
39645,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
77976,6
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
58987,0
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
455864,5

171263,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
68393,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
80050,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
150069,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150069,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82208,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1004,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18175,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
48682,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
790276,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5000,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
5000,0
2
Коммуналдық шаруашылық
785276,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
569611,0
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
569611,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
215665,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
34725,2
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
180939,8
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
521622,0
1
Мәдениет саласындағы қызмет
149142,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
149142,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
149142,0
2
Спорт
153084,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
153084,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76733,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
55592,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5032,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

171263,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
68393,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
80050,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
150069,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150069,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
82208,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1004,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
18175,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
48682,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
790276,0
1
Жилищное хозяйство
5000,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5000,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5000,0
2
Коммунальное хозяйство
785276,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
569611,0
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
569611,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
215665,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
34725,2
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
180939,8
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
521622,0
1
Деятельность в области культуры
149142,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
149142,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
149142,0
2
Спорт
153084,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
153084,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
76733,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
55592,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5032,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

22395,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
102155,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
26241,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26241,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
75914,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41099,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
34815,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
92536,0
1
Ауыл шаруашылығы
39510,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
39510,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39510,0
6
Жер қатынастары
48349,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
48349,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39485,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
8864,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4677,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4677,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4677,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
59969,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
59969,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
59969,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59969,0
12
Көлiк және коммуникация
91154,0
1
Автомобиль көлiгi
79687,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
79687,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
79687,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
11467,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11467,0
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

22395,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
102155,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
26241,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
26241,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
75914,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
41099,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
34815,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
92536,0
1
Сельское хозяйство
39510,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
39510,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
39510,0
6
Земельные отношения
48349,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
48349,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
39485,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
8864,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4677,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4677,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4677,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59969,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
59969,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
59969,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
59969,0
12
Транспорт и коммуникации
91154,0
1
Автомобильный транспорт
79687,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
79687,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
79687,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
11467,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
11467,0
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям