Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 113 "Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 31 шілдедегі № 199 шешімі
Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 113 "Жітіқара ауданы Большевик ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Большевик ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 327,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 349,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 406,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 36 572,2 мың теңге;
2) шығындар – 46 911,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 584,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 584,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 113 "О бюджете Большевистского сельского округа Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 31 июля 2024 года № 199
Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Большевистского сельского округа Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 113 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Большевистского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 42 327,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 349,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала –406,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 572,2 тысячи тенге;
2) затраты – 46 911,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 584,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 584,1 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.