Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 "Жітіқара ауданының Жітіқара қаласының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 6 қарашадағы № 220 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106, 109-1 бабы 1-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2024 - 2026 жылдарға арналған Жітіқара қаласының бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 104 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 925 272,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 394 722,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша -3 135,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 4 920,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 522 495,0 мың теңге;
2) шығындар – 984 351,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59 079,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 59 079,6 мың теңге.";
6 - тармақ мынадай мазмұндағы 10), 11) тармақшалармен толықтырылсын:
"10) Ибрай Алтынсарина көшесіне шығатын 12, 13, 14, 15, 16 үйлердің бойындағы 6 шағын аудандағы орамішілік жол жүруді ағымдағы жөндеу;
11) В.И. Ленина көшесіне шығатын 1, 7, 13 үйлердің бойындағы 2 шағын аудандағы орамішілік жол жүруді орташа жөндеу.";
7 - тармақ мынадай мазмұндағы 42), 43), 44), 45), 46), тармақшалармен толықтырылсын:
"42) Жітіқара қаласының көшелерін жарықтандыру;
43) жарықдиодты шамдарды сатып алу;
44) Жітіқара қаласын санитарлық тазарту үшін жүк көлігінің қызметтері;
45) Жітіқара қаласының аумағында жасанды арықтарды тазарту үшін экскаваторды жалға алу жөніндегі қызметтер;
46) Жітіқара қаласын абаттандыру бойынша жұмыстар (ағаштарды кесу).";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 104 "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 6 ноября 2024 года № 220. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете города Житикара Житикаринского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 104 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год, в следующих объемах:
1) доходы – 925 272,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 394 722,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3 135,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 920,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 522 495,0 тысяч тенге;
2) затраты – 984 351,6 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -59 079,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 59 079,6 тысяч тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 10), 11) следующего содержания:
"10) текущий ремонт внутриквартального проезда в 6 микрорайоне вдоль домов 12, 13, 14, 15, 16 с выездом на улицу Ибрая Алтынсарина;
11) средний ремонт внутриквартального проезда во 2 микрорайоне вдоль домов 1, 7, 13 с выездом на улицу В.И. Ленина.";
пункт 7 дополнить подпунктами 42), 43), 44), 45), 46), следующего содержания:
"42) освещение улиц города Житикары;
43) приобретение светодиодных ламп;
44) услуги грузового транспорта для санитарной очистки города Житикара;
45) услуги по аренде экскаватора для очистки искусственных арыков на территории города Житикара;
46) работы по благоустройству города Житикары (обрезка деревьев).";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.