Жітіқара ауданы Милютин ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 242 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Милютин ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 236 390,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 386,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 234 004,5 мың теңге;
2) шығындар – 237 180,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -790,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 790,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 14.03.2025 № 267 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған аудандық бюджеттен Милютин ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 23 331,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2025 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. 2025 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылындағы Степная көшесін (2,04 км) орташа жөндеуге;
2) Қостанай облысы Жітіқара ауданы Милютин ауылындағы Молодежная және Школьная көшелерін орташа жөндеуге.
5. 2025 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) кеңсе техникасы мен материалдық емес активтерді сатып алуға;
2) басқа да ағымдағы шығыстарды өтеуге;
3) Милютин ауылының автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
4) Милютин ауылындағы стадионды ағымдағы жөндеуге;
5) "Парус-Каз.Бюджет" (Бюджеттік жоспарлау) бағдарламалық өнімін орнату және сүйемелдеу;

О бюджете села Милютинка Житикаринского района на 2025-2027 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 242.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Милютинка на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год, в следующих объемах:
1) доходы – 236 390,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 386,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 234 004,5 тысячи тенге;
2) затраты – 237 180,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 790,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 790,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.03.2025 № 267 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Милютинка на 2025 год, предусмотрен в сумме 23 331,0 тысяча тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Милютинка в районный бюджет на 2025 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Милютинка на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе на:
1) средний ремонт улицы Степная (2,04 км) в селе Милютинка Житикаринского района Костанайской области;
2) средний ремонт улиц МолодҰжная и Школьная в селе Милютинка Житикаринского района Костанайской области.
5. Учесть, что в бюджете села Милютинка на 2025 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета, в том числе на:
1) приобретение офисной техники и нематериальных активов;
2) возмещение прочих текущих расходов;
3) обеспечение функционирования автомобильных дорог села Милютинка;
4) текущий ремонт стадиона в селе Милютинка;
5) установка и сопровождение программного продукта "Парус-Каз.Бюджет" (Бюджетное планирование);

6) Милютин ауылында саябақ аймағының тротуарын ағымдағы жөндеу жұмыстары.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 14.03.2025 № 267 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. Кезекті қаржы жылына арналған Милютин ауылының бюджетінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
7. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының төрағасы Н. Уразалинов
Мәслихаттың

6) работы по текущему ремонту тротуара парковой зоны в селе Милютинка.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 14.03.2025 № 267 (вводится в действие с 01.01.2025).
6. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Милютинка, не подлежащих секвестру не установлен.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Житикаринского районного маслихата Н. Уразалинов
Приложение 1
к решению маслихата