Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 138 "Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 26 ақпандағы № 155 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 138 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданы Бестөбе ауылының 2024 - 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29530,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4591,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24939,0 мың теңге;
2) шығындар – 29864,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 334,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 334,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 138 "О бюджете села Бестобе Камыстинского района на 2024 - 2026 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26 февраля 2024 года № 155
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете села Бестобе Камыстинского района на 2024 - 2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 138 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Бестобе Камыстинского района на 2024 - 2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 29530,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4591,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 24939,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29864,9 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 334,9 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 334,9 тысячи тенге.";
приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.