Мәслихаттың 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 123 "Қамысты ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 199 шешімі
Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қамысты ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 123 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5661260,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1618804,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16940,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 16600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4008916,2 мың теңге;
2) шығындар – 5643270,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42072,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 70148,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 28076,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 87686,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -111768,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 111768,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2023 года № 123 "О районном бюджете Камыстинского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 7 июня 2024 года № 199
Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Камыстинского района на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 123 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Камыстинского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5661260,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1618804,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 16940,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16600,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4008916,2 тысяч тенге;
2) затраты – 5643270,7 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42072,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70148,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28076,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 87686,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 111768,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 111768,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.

21884,0
2
Әлеуметтік көмек
74255,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74255,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
729,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27162,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
754,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20639,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
24970,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
46337,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
46337,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38009,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
405,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5315,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
2608,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1449513,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
556574,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216399,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10850,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5000,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
200549,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
340175,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
200772,8
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
139402,4
2
Коммуналдық шаруашылық
714255,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
714255,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
714255,0
3
Елді - мекендерді көркейту
178683,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

21884,0
2
Социальная помощь
74255,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74255,1
006
Оказание жилищной помощи
729,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27162,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
754,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20639,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
24970,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
46337,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
46337,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38009,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
405,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
5315,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2608,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1449513,1
1
Жилищное хозяйство
556574,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216399,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10850,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5000,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
200549,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
340175,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
200772,8
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
139402,4
2
Коммунальное хозяйство
714255,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
714255,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
714255,0
3
Благоустройство населенных пунктов
178683,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)