Қамысты ауданы Дружба ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 280 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.  Қамысты ауданы Дружба ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28471,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 853,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 27618,8 мың теңге;
2) шығындар – 28471,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 26.02.2025 № 303 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қамысты ауданы Дружба ауылының бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
2025 жылға 24791,0 мың теңге сомасында;

О бюджете села Дружба Камыстинского района на 2025 - 2027 годы
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 280.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Дружба Камыстинского района на 2025 - 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28471,8 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 853,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 27618,8 тысяч тенге;
2) затраты – 28471,8 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Камыстинского района Костанайской области от 26.02.2025 № 303 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть, что в бюджете села Дружба Камыстинского района предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета, в том числе на:
2025 год в сумме 24791,0 тысяча тенге;

2026 жылға 24955,0 мың теңге сомасында;
2027 жылға 25197,0 мың теңге сомасында.
3. 2025 жылға арналған ауылдық бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, бюджеттік бағдарламалардың тізбесі жоқ.
4. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қамысты аудандық мәслихатының төрағасы Н. Искаков
Мәслихаттың
2024 жылғы "30" желтоқсандағы
№ 280 шешіміне
1-қосымша
Дружба ауылының 2025 жылға арналған бюджеті

2026 год в сумме 24955,0 тысяч тенге;
2027 год в сумме 25197,0 тысяч тенге.
3. Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения сельских бюджетов на 2025 год отсутствует.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Камыстинского районного маслихата Н. Искаков
Приложение 1
к решению маслихата
от "30" декабря 2024 года
№ 280
Бюджет села Дружба на 2025 год