Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 "Қарасу ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 182 шешімі
Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 "Қарасу ауданының 2024-2026 жылдарға арналған ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Айдарлы ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 491,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 891,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 62,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 537,0 мың теңге;
2) шығындар – 36 773,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 282,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 282,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жалғысқан ауылының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 689,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 223,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 24 466,5 мың теңге;
2) шығындар – 30 063,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 373,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 373,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жамбыл ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 288 105,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 521,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 28 декабря 2023 года № 106 "О бюджетах сел и сельских округов Карасуского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 12 декабря 2024 года № 182
Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасуского районного маслихата "О бюджетах сел и сельских округов Карасуского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 106 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 491,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 891,7 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 62,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 15 537,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36 773,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8282,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8282,2 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жалгыскан на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 689,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 223,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 24 466,5 тысяч тенге;
2) затраты – 30 063,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 373,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 373,5 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 288 105,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 521,9 тысяча тенге;

салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 106,1 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 263 477,4 мың теңге;
2) шығындар – 302 397,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 292,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 292,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қарамырза ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 141 045,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 308,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 131 736,9 мың теңге;
2) шығындар – 144 844,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 799,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 799,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарасу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 406 148,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 78 593,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3 720,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 358,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 323 477,4 мың теңге;
2) шығындар – 426 974,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 825,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 825,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 13-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
"13. Қойбағар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 106,1 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 263 477,4 тысяч тенге;
2) затраты – 302 397,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14 292,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 292,4 тысячи тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Карамырзинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 141 045,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9308,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 131 736,9 тысяч тенге;
2) затраты – 144 844,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 799,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 799,5 тысяч тенге.";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 406 148,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 78 593,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3 720,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 358,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 323 477,4 тысяч тенге;
2) затраты – 426 974,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 20 825,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 825,0 тысяч тенге.";
пункт 13 указанного решения изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Койбагарского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах: