Меңдіқара ауданы ауылдардың, ауылдық округтерінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 177 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 75 - бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Боровское ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 618 529,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 101 662,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2 193,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 514 674,0 мың теңге;
2) шығындар - 618 529,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
2. 2025 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 239,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 496 435,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Теңіз ауылының 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27 493,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 8 695,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 66,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 18 732,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 493,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
4. 2025 жылға арналған Теңіз ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 732,0 мың теңге көзделгені ескерілсін.
5. Алешин ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35 770,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 22 793,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2 525,0 мың теңге;

О бюджетах сел, сельских округов Мендыкаринского района на 2025 - 2027 годы
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 30 декабря 2024 года № 177
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Боровское на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 618 529,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 101 662,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 193,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 514 674,0 тысяч тенге;
2) затраты - 618 529,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 18 239,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 496 435,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет села Тенизовское на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 493,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 8 695,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 66,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 18 732,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27 493,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете села Тенизовское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 18 732,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Алешинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 35 770,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 22 793,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 525,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша - 10 452,0 мың теңге;
2) шығындар - 35 770,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
6. 2025 жылға арналған Алешин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 452,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Буденный ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27 920,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 8 508,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 316,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 19 096,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 920,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
8. 2025 жылға арналған Буденный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 939 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 3 157,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Введен ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 35 575,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 12 522,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 49,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 23 004,0 мың теңге;
2) шығындар - 35 575,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
10. 2025 жылға арналған Введен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16 642,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 6 362,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

поступлениям трансфертов - 10 452,0 тысяч тенге;
2) затраты - 35 770,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете Алешинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 10 452,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Буденновского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 920,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 8 508,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 316,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19 096,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27 920,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в бюджете Буденновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 15 939,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 3 157,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Введенского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 35 575,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 12 522,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 49,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 23 004,0 тысяч тенге;
2) затраты - 35 575,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
10. Учесть, что в бюджете Введенского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 16 642,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 6 362,0 тысяч тенге.

11. Қарақоға ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 33 604,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 6 095,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 27 509,0 мың теңге;
2) шығындар - 33 604,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
12. 2025 жылға арналған Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 456,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 053,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Краснопреснен ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 45 321,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 7 385,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 2 208,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 35 728,0 мың теңге;
2) шығындар - 45 321,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
14. 2025 жылға арналған Краснопреснен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 22 393,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 13 335,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Ломоносов ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27 922,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 21 872,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 468,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 5 582,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 922,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

11. Утвердить бюджет Каракогинского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 33 604,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6 095,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 27 509,0 тысяч тенге;
2) затраты - 33 604,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
12. Учесть, что в бюджете Каракогинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 22 456,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 053,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Краснопресненского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 45 321,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 7 385,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 2 208,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 35 728,0 тысяч тенге;
2) затраты - 45 321,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
14. Учесть, что в бюджете Краснопресненского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 22 393,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 13 335,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Ломоносовского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 922,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 21 872,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 468,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 582,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27 922,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
16. 2025 жылға арналған Ломоносов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 5 582,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Михайлов ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 225 962,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 28 745,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 311,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 641,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 196 265,0 мың теңге;
2) шығындар - 225 962,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
18. 2025 жылға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 38 384,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 157 881,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Первомай ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 82 291,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 35 029,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 1 683,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 45 579,0 мың теңге;
2) шығындар - 82 291,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
20. 2025 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 745,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 24 834,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Соснов ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
16. Учесть, что в бюджете Ломоносовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 5 582,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 225 962,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 28 745,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 311,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 641,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 196 265,0 тысяч тенге;
2) затраты - 225 962,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 38 384,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 157 881,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 82 291,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 35 029,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 683,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 45 579,0 тысяч тенге;
2) затраты - 82 291,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
20. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 20 745,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 24 834,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
22. 2025 жылға арналған Соснов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 890,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 8 727,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Қ. Рахметқалиев
Мәслихаттың

5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
22. Учесть, что в бюджете Сосновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2025 год в сумме 10 890,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 8 727,0 тысяч тенге.
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата К. Рахметкалиев
Приложение 1
к решению маслихата