Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Краснопреснен ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Занының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Меңдіқара аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық - санитариялық инспекторының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 01-27/416 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Меңдіқара ауданы Краснопреснен ауылдық округі Красная Пресня ауылының жеке секторының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған сәттен бастап күшіне енеді.
Е. Әуезханов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Краснопресненского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области от 26 сентября 2024 года № 7
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Мендыкаринская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 25 сентября 2024 года № 01-27/416, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории частного сектора села Красная Пресня Краснопресненского сельского округа Мендыкаринского района Костанайской области в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента его подписания.
Е. Ауезханов