Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 74 "Науырзым ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2024 жылғы 6 мамырдағы № 111 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Науырзым ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 74 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Науырзым ауданының 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 272 667,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 639 915,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18 214,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 376,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 613 162,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 339 587,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 53 571,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 68 302,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу –14 731,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 8 230,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -128 721,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 128 721,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 302,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2023 года № 74 "О районном бюджете Наурзумского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 6 мая 2024 года № 111. Прекращено действие в связи с истечением срока
Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата "О районном бюджете Наурзумского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 74 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 272 667,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 639 915,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 18 214,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 376,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 613 162,2 тысячи тенге;
2) затраты – 4 339 587,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 53 571,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 68 302,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 731,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8230,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 128 721,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 128 721,0 тысяч тенге:
поступление займов – 68 302,0 тысяч тенге;

81942,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22008,9
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1714,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40642,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
17578,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
39906,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39906,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35974,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
531,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3401,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
41777,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
41777,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4977,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
4977,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
36800,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
36800,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
423147,1
1
Мәдениет саласындағы қызмет
125556,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
125556,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
125556,0
2
Спорт
110181,2
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
110181,2
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17601,0
005
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
77944,2
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5434,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9202,0
3
Ақпараттық кеңiстiк
127997,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

81942,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22008,9
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1714,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40642,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
17578,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
39906,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39906,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35974,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
531,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
3401,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
41777,0
1
Жилищное хозяйство
41777,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4977,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4977,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36800,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
36800,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
423147,1
1
Деятельность в области культуры
125556,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
125556,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
125556,0
2
Спорт
110181,2
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
110181,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
17601,0
005
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
77944,2
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5434,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9202,0
3
Информационное пространство
127997,9
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)