Сарыкөл ауданы әкімінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2024 жылғы 1 сәуірдегі № 1 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, 2024 жылғы 29 наурыздағы Сарыкөл ауданының төтенше жағдайдың алдын алу және оны жою жөніндегі комиссиясының кезектен тыс отырысының хаттамасына сәйкес № 2 ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы әкімінің 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 2 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балғарин

О признании утратившим силу решения акима Сарыкольского района от 27 декабря 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Сарыкольского района Костанайской области от 1 апреля 2024 года № 1
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Законом Республики Казахстан "О гражданской защите", протоколом внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации Сарыкольского района от 29 марта 2024 года № 2 РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Сарыкольского района от 27 декабря 2023 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгарин