Мәслихаттың 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 126 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2024 жылғы 13 желтоқсандағы № 230 шешімі
Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 126 шешiмiне мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 179 673,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12 822,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 166 851,0 мың теңге;
2) шығындар – 189 833,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 159,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 159,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 159,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл аудандық мәслихатының төрағасы Д. Әбжамалов
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 29 декабря 2023 года № 126 "О бюджете Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 13 декабря 2024 года № 230
Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Севастопольского сельского округа Сарыкольского района Костанайской области на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года № 126 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Севастопольского сельского округа Сарыкольского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 179 673,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 822,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 166 851,0 тысяча тенге;
2) затраты – 189 833,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 10 159,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 159,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 10 159,6 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Сарыкольского районного маслихата Д. Абжамалов
Приложение
к решению маслихата