Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2020 жылғы 30 қазандағы № 16 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің ведомстволары мен аумақтық бөлімшелері туралы ережелерді бекіту туралы" және 2020 жылғы 3 желтоқсандағы № 60 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің м.а. 2024 жылғы 29 шілдедегі № 295 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің кейб3р бұйрықтарына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің ведомстволары мен аумақтық бөлімшелері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2020 жылғы 30 қазандағы № 16 бұйрығында:
көрсетілген бұйрыққа 5-қосымшада:
19 тармақтың 25) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"25) Департаменттың жыл сайынғы жұмыс жоспарын бекітуді қамтамасыз етеді;";
көрсетілген бұйрыққа 5-1-қосымшада:
19 тармақтың 25) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"25) Департаменттың жыл сайынғы жұмыс жоспарын бекітуді қамтамасыз етеді;";
көрсетілген бұйрыққа 6-қосымшада:
19 тармақтың 25) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"25) Департаменттың жыл сайынғы жұмыс жоспарын бекітуді қамтамасыз етеді;";
көрсетілген бұйрыққа 7-қосымшада:
19 тармақтың 25) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"25) Департаменттың жыл сайынғы жұмыс жоспарын бекітуді қамтамасыз етеді;";
көрсетілген бұйрыққа 8-қосымшада:
19 тармақтың 25) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"25) Департаменттың жыл сайынғы жұмыс жоспарын бекітуді қамтамасыз етеді;";
көрсетілген бұйрыққа 9-қосымшада:
19 тармақтың 25) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"25) Департаменттың жыл сайынғы жұмыс жоспарын бекітуді қамтамасыз етеді;";
көрсетілген бұйрыққа 10-қосымшада:
19 тармақтың 25) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"25) Департаменттың жыл сайынғы жұмыс жоспарын бекітуді қамтамасыз етеді;";
көрсетілген бұйрыққа 11-қосымшада:
19 тармақтың 25) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"25) Департаменттың жыл сайынғы жұмыс жоспарын бекітуді қамтамасыз етеді;";
көрсетілген бұйрыққа 12-қосымшада:
19 тармақтың 25) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан "Об утверждении положений о ведомствах и территориальных подразделениях Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" от 30 октября 2020 года № 16 и "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан" от 3 декабря 2020 года № 60
Приказ и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 29 июля 2024 года № 295
В редакции от: 29.07.2024
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в приказе Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 30 октября 2020 года № 16 "Об утверждении положений о ведомствах и территориальных подразделениях Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
в приложении 5 к указанному приказу:
в пункте 19:
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) обеспечивает утверждение ежегодного плана работы Департамента;";
подпункт 26) исключить;
в приложении 5-1 к указанному приказу:
в пункте 19:
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) обеспечивает утверждение ежегодного плана работы Департамента;";
подпункт 26) исключить;
в приложении 6 к указанному приказу:
в пункте 19:
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) обеспечивает утверждение ежегодного плана работы Департамента;";
подпункт 26) исключить;
в приложении 7 к указанному приказу:
в пункте 19:
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) обеспечивает утверждение ежегодного плана работы Департамента;";
подпункт 26) исключить;
в приложении 8 к указанному приказу:
в пункте 19:
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) обеспечивает утверждение ежегодного плана работы Департамента;";
подпункт 26) исключить;
в приложении 9 к указанному приказу:
в пункте 19:
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) обеспечивает утверждение ежегодного плана работы Департамента;";
подпункт 26) исключить;
в приложении 10 к указанному приказу:
в пункте 19:
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) обеспечивает утверждение ежегодного плана работы Департамента;";
подпункт 26) исключить;
в приложении 11 к указанному приказу:
в пункте 19:
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) обеспечивает утверждение ежегодного плана работы Департамента;";
подпункт 26) исключить;
в приложении 12 к указанному приказу:
в пункте 19:
подпункт 25) изложить в следующей редакции:

"24-1) су айдындарында қауіпсіздік қағидаларының сақталуына бақылауды жүзеге асыру;";
25) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"25) әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істер жүргізуді жүзеге асыру;";
көрсетілген бұйрыққа 214-қосымшада:
14 тармақ мынадай мазмұндағы 24-1) тармақшамен толықтырылсын:
"24-1) су айдындарында қауіпсіздік қағидаларының сақталуына бақылауды жүзеге асыру;";
25) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"25) әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істер жүргізуді жүзеге асыру;";
көрсетілген бұйрыққа 215-қосымшада:
14 тармақ мынадай мазмұндағы 24-1) тармақшамен толықтырылсын:
"24-1) су айдындарында қауіпсіздік қағидаларының сақталуына бақылауды жүзеге асыру;";
25) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"25) әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істер жүргізуді жүзеге асыру;";
көрсетілген бұйрыққа 216-қосымшада:
14 тармақ мынадай мазмұндағы 24-1) тармақшамен толықтырылсын:
"24-1) су айдындарында қауіпсіздік қағидаларының сақталуына бақылауды жүзеге асыру;";
25) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"25) әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істер жүргізуді жүзеге асыру;";
көрсетілген бұйрыққа 217-қосымшада:
14 тармақ мынадай мазмұндағы 24-1) тармақшамен толықтырылсын:
"24-1) су айдындарында қауіпсіздік қағидаларының сақталуына бақылауды жүзеге асыру;";
25) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"25) әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы істер жүргізуді жүзеге асыру;".
2. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Заң департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жолдауды;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің облыстар, республикалық маңызы бар қалалар және астананың төтенше жағдайлар департаменттерінің бастықтары сеніп таспсырылған аумақтық органдардың құрылтай құжаттарын, сондай-ақ құрылтай құжаттарына енгізілген өзгерістер мен (немесе) толықтыруларды Қазақстан Республикасы заңнамасында көзделген тәртіпте әділет органдарында тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық қол қойған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрінің
міндетін атқарушы
Е. Нұрпейісов

"24-1) осуществление контроля за соблюдением правил безопасности на водоемах;";
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) осуществление производства дел об административных правонарушениях;";
в приложении 214 к указанному приказу:
пункт 14 дополнить подпунктом 24-1) следующего содержания:
"24-1) осуществление контроля за соблюдением правил безопасности на водоемах;";
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) осуществление производства дел об административных правонарушениях;";
в приложении 215 к указанному приказу:
пункт 14 дополнить подпунктом 24-1) следующего содержания:
"24-1) осуществление контроля за соблюдением правил безопасности на водоемах;";
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) осуществление производства дел об административных правонарушениях;";
в приложении 216 к указанному приказу:
пункт 14 дополнить подпунктом 24-1) следующего содержания:
"24-1) осуществление контроля за соблюдением правил безопасности на водоемах;";
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) осуществление производства дел об административных правонарушениях;";
в приложении 217 к указанному приказу:
пункт 14 дополнить подпунктом 24-1) следующего содержания:
"24-1) осуществление контроля за соблюдением правил безопасности на водоемах;";
подпункт 25) изложить в следующей редакции:
"25) осуществление производства дел об административных правонарушениях;".
2. Юридическому департаменту Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) направление копии настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
3. Начальникам департаментов по чрезвычайным ситуациям областей, городов республиканского значения и столицы Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан обеспечить регистрацию внесенных изменений и дополнений в учредительные документы вверенных территориальных органов в органах юстиции в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Исполняющий обязанности
Министра по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
Е. Нурпеисов