Павлодар облысында 2024 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 мамырдағы № 113/2 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес;
Павлодар облысында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2024 год в Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 22 мая 2024 года № 113/2
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение в Павлодарской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение в Павлодарской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Байханов
Павлодар облысы
әкімдігінің 2024 жылғы
22 мамырдағы № 113/2
қаулысына 1-қосымша
Павлодар облысында 2024 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
9 сағаттық болу режимі бар топтардағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
10,5 сағаттық болу режимі бар топтардағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
9 сағаттық болу режимі бар топтардағы құннан айтарлықтай ерекшеленуі тиіс бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
10,5 сағаттық болу режимі бар топтардағы құннан айтарлықтай ерекшеленуі тиіс бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығыстардың орташа құны, теңге
1
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Байханов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 22 мая 2024 года
№ 113/2
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2024 год в Павлодарской области
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения с 9 часовым режимом пребывания
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения с 10,5 часовым режимом пребывания
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
в группах с 9 часовым режимом пребывания
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
в группах с 10,5 часовым режимом пребывания
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 2 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области

220
68948
2
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекетік қазыналық кәсіпорны
150
151607
3
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу кентінің № 14 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
130
66029
4
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
250
68221
5
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
175
67820
6
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 19 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
216
68358
7
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 24 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
290
68748
8
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
118
70361
9
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
73466
10
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 10 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
72845
11
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Ақсу қаласының № 20 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
67891
12
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Чайка" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
125
78957
13
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
74783
14
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақсу қаласы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
260
70812
15
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ақтоғай ауданы білім беру бөлімінің "Ақ бота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
77219
16
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
160
94691
17
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50

220
68948
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад "Асыл бөбек" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
150
151607
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14 поселка Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
130
66029
4
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 16 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
250
68221
5
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 18 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
175
67820
6
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 19 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
216
68358
7
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 24 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
290
68748
8
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Балдырған" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
118
70361
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" сәбилер бақшасы" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
320
73466
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 10 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
210
72845
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 20 города Аксу" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
180
67891
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Чайка" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
125
78957
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Айгөлек" сәбилер бақшасы" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
75
74783
14
Коммунальное государственное казенное предприятие Ясли - сад "Айналайын" отдела образования города Аксу, управления образования Павлодарской области
260
70812
15
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Ақ бота" отдела образования Актогайского района, управления образования Павлодарской области
180
77219
16
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Айналайын" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
160
94691
17
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Айгөлек" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
50

82103
18
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Күншуақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
25
96619
19
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Қызғалдақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
103972
20
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Аққулы ауданы білім беру бөлімінің "Болашақ" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
40
95282
21
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Баянауыл ауылының сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
285
91135
22
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Баянауыл ауданы білім беру бөлімінің "Майқайың кенті сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
270
91023
23
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Железин ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
89
82481
24
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Железин ауданы білім беру бөлімінің "Светлячок" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
77843
25
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Ертіс ауылының сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
295
73395
26
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Ертіс ауданы білім беру бөлімінің "Жұлдыз" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
65
72225
27
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
90750
28
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Май ауданы білім беру бөлімінің "Қарлығаш" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
60
94842
29
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Кемеңгер ауылының "Аяла" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
130
79199
30
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Новочерноярка ауылының "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
95
75456
31
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Розовка сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
70
83858
32
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Набережное ауылының "Балбөбек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60

82103
18
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Күншуақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
25
96619
19
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Қызғалдақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
50
103972
20
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Болашақ" отдела образования района Аққулы, управления образования Павлодарской области
40
95282
21
Коммунальное государственное казенное предприятие "Баянауыл ауылының сәбилер бақшасы" отдела образования Баянаульского района,управления образования Павлодарской области
285
91135
22
Коммунальное государственное казенное предприятие "Майқайың кенті сәбилер бақшасы" отдела образования Баянаульского района, управления образования Павлодарской области
270
91023
23
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Железинского района, управления образования Павлодарской области
89
82481
24
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский-сад "Светлячок" отдела образования Железинского района, управления образования Павлодарской области
100
77843
25
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад села Иртышск" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
295
73395
26
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Жулдыз" отдела образования Иртышского района, управления образования Павлодарской области
65
72225
27
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Акбота" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
200
90750
28
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад "Карлыгаш" отдела образования Майского района, управления образования Павлодарской области
60
94842
29
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аяла" села Кемеңгер" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
130
79199
30
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" села Новочерноярка" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
95
75456
31
Коммунальное государственное казенное предприятие "Розовский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
70
83858
32
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" села Набережное отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60

78063
33
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Еркежан" Заря сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
55
84535
34
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Ямышев сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
82723
35
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Мичурин сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75
76267
36
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар ауданы білім беру бөлімінің "Чернорецк ауылының "Ақ бота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
79437
37
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Талбесік" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
310
76635
38
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Балдырған" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
85727
39
Павлодар облысының білім беру басқармасы,
Тереңкөл ауданы білім беру бөлімінің "Айналайын" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
84701
40
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
60
74321
41
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Ақбота" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
37
84943
42
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Успен ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
148
76039
43
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Шарбақты ауданы білім беру бөлімінің "Балдәурен" сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
93771
44
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 1 сәбилер бақшасы даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
330
64988
45
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
225
66051
46
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 3 санаториялық сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
90367
47
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 4 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
290
66990
48
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 5 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

78063
33
Коммунальное государственное казенное предприятие "Заринский ясли-сад "Еркежан" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
55
84535
34
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ямышевский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60
82723
35
Коммунальное государственное казенное предприятие "Мичуринский ясли-сад" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
75
76267
36
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақ бота" села Чернорецк" отдела образования Павлодарского района, управления образования Павлодарской области
60
79437
37
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Талбесік" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
310
76635
38
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
100
85727
39
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайн" отдела образования района Тереңкөл, управления образования Павлодарской области
60
84701
40
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айголек" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
60
74321
41
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Акбота" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
37
84943
42
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" отдела образования Успенского района, управления образования Павлодарской области
148
76039
43
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" отдела образования Щербактинского района, управления образования Павлодарской области
180
93771
44
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр развития ясли-сад № 1" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
330
64988
45
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
225
66051
46
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 3" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
320
90367
47
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
290
66990
48
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

214
67908
49
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 6 көптiлдiлiктi дамыту орталығы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
220
64934
50
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
245
67659
51
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 8 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
73920
52
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 9 бала бақша-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
66620
53
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 10 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
352
69001
54
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Шідерті поселкесінің № 11 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
72817
55
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 12 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
68659
56
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 13 арнайы бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
128
144432
57
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 14 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
293
69229
58
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 15 сәбилер бақшасы эстетикалық дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
220
66555
59
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
67447
60
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Солнечный поселкесінің № 17 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
254
67401
61
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "Дене шынықтыру-сауықтыру үлгісіндегі № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
330
65396
62
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 20 көптiлдiлiктi дамыту орталығы сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
65203
63
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 21 ресурстық орталық" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

214
67908
49
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 6" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
220
64934
50
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области;
245
67659
51
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
150
73920
52
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский сад-гимназия № 9" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
320
66620
53
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
352
69001
54
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 11 сәбилер бақшасы поселка Шидерты" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
140
72817
55
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 12 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
140
68659
56
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 13" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
128
144432
57
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 14" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
293
69229
58
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр эстетического развития ясли - сад № 15" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
220
66555
59
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
280
67447
60
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 17 сәбилербақшасы поселка Солнечный" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
254
67401
61
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 физкультурно – оздоровительного профиля" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
330
65396
62
Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр полиязычного развития ясли-сад № 20" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
320
65203
63
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 21 ресурстық орталық" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области

350
66475
64
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 22 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
200
67330
65
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 23 мектепке дейінгі гимназия" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
330
65453
66
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 24 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
240
93696
67
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 25 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
160
147349
68
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 26 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
284
69145
69
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 27 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
71683
70
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Екібастұз қаласы білім беру бөлімінің "№ 28 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
250
144420
71
Екібастұз қаласының "Қаржас" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
55
66671
72
Екібастұз қаласының "Сәби City" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
50
66480
73
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
218
75884
74
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
330
72455
75
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы – Мектепке дейінгі экоцентр орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
76116
76
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
190
77970
77
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320
72558
78
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 мектепке дейінгі гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
294
75059
79
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

350
66475
64
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 22 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
200
67330
65
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 23 мектепке дейінгі гимназия" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
330
65453
66
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 24 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
240
93696
67
Коммунальное государственное казенное предприятие "№ 25 сәбилер бақшасы" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
160
147349
68
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли – сад № 26" образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
284
69145
69
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад № 27" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
150
71683
70
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли - сад №28" отдела образования города Экибастуза, управления образования Павлодарской области
250
144420
71
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қаржас" города Экибастуза (по согласованию)
55
66671
72
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сәби City" города Экибастуза (по согласованию)
50
66480
73
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
218
75884
74
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
330
72455
75
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара – Дошкольный экоцентр" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
280
76116
76
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
190
77970
77
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
320
72558
78
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольная гимназия № 6 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
294
75059
79
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

250
77171
80
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 8 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
205
80990
81
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 9 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
142
87515
82
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласы № 10 сәбилер бақшасы – "ZamanStar" білім беру-дамыту орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
371
72746
83
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 11 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
360
74529
84
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 12 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
160
82889
85
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 14 арнайы балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
164935
86
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
170
85307
87
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
325
74303
88
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
130
87560
89
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
115
91235
90
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 19 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
77347
91
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Кенжекөл ауылының № 20 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
171
93280
92
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
230
77784
93
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 22 санаторлық сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
185
134843
94
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 23 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

250
77171
80
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 8 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
205
80990
81
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 9 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
142
87515
82
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 города Павлодара – Образовательно-развивающий центр "ZamanStar" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
371
72746
83
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 11 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
360
74529
84
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 12 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
160
82889
85
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специальный детский сад № 14 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
100
164935
86
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
170
85307
87
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
325
74303
88
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
130
87560
89
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
115
91235
90
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 19 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
210
77347
91
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 20 села Кенжеколь" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
171
93280
92
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
230
77784
93
Коммунальное государственное казенное предприятие "Санаторный ясли-сад № 22 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
185
134843
94
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 23 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области

273
77925
138
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 112 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
305
74288
139
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 115 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
170
80394
140
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
74323
141
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар ауылының № 117 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
156
90795
142
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 120 сәбилер бақшасы – Этномәдени тәрбие беру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
360
72386
143
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
370
71634
144
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 122 мектепте дейінгі гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
192
81436
145
Павлодар облысының білім беру басқармасы, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 126 сәбилер бақшасы - Эстетикалық даму орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
295
75035
146
Павлодар қаласының "Smart kid" балабақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
160
54506
147
Павлодар қаласының "Лингва" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
150
54506
148
Павлодар қаласының "СОЛНЫШКО" жеке меншік сәбилер бақшасы" мекемесі (келісім бойынша)
158
54506
149
Павлодар қаласының "Игілік" балаларды сауықтыру-дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
175
54506
150
Павлодар қаласының "Инара" Балаларды дамыту орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
50
54506
151
Павлодар қаласының "Baby Star KZ" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
65
54506
152
Павлодар қаласының "NIMAT PV" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
45
98103
153
Павлодар қаласының "Заман–Альянс" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің "ZerekBala" білім беру орталығы (келісім бойынша)
200
54506
154
Павлодар қаласының "Өсу нүктесі" балалар орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)

273
77925
138
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 112 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
305
74288
139
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 115 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
170
80394
140
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
280
74323
141
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 117 села Павлодарское" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
156
90795
142
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 120 города Павлодара – Центр этнокультурного воспитания" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
360
72386
143
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 121 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
370
71634
144
Коммунальное государственное казенное предприятие "Дошкольная гимназия № 122 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
192
81436
145
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 126 города Павлодара - Центр эстетического развития" отдела образования города Павлодара, управления образования Павлодарской области
295
75035
146
Товарищество с ограниченной ответственностью Ясли-сад "Smart kid" города Павлодара (по согласованию)
160
54506
147
Товарищество с ограниченной ответственностью "Лингва" города Павлодара (по согласованию)
150
54506
148
Учреждение "Частный Ясли-сад "СОЛНЫШКО" города Павлодара (по согласованию)
158
54506
149
Товарищество с ограниченной ответственностью "Игілік" Детский оздоровительно – развивающий центр города Павлодара (по согласованию)
175
54506
150
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инара" Детский развивающий центр города Павлодара (по согласованию)
50
54506
151
Товарищество с ограниченной ответственностью "Baby Star KZ" города Павлодара (по согласованию)
65
54506
152
Товарищество с ограниченной ответственностью "NIMAT PV" города Павлодара (по согласованию)
45
98103
153
Образовательный центр "ZerekBala" товарищества с ограниченной ответственностью "Заман–Альянс" города Павлодара (по согласованию)
200
54506
154
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский центр "Точка Роста" города Павлодара (по согласованию)