Павлодар қалалық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 113/12 "2024 – 2026 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 130/15 шешімі
Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының "2024 – 2026 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 113/12 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191438 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Атамекен кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 594 219 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 884 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 524 мың теңге;
трансферттер түсімі – 558 811 мың теңге;
2) шығындар – 599 829 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 610 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 610 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 533 426 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 36 219 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 267 мың теңге;
трансферттер түсімі – 496 940 мың теңге;
2) шығындар – 537 631 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 205 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 205 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 550 991 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 005 мың теңге;
трансферттер түсімі – 516 986 мың теңге;
2) шығындар – 552 087 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 096 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 096 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 28 декабря 2023 года № 113/12 "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2024 – 2026 годы"
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 27 марта 2024 года № 130/15
Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата "О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2024 – 2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 113/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191438) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Атамекен на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 594 219 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 884 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 524 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 558 811 тысяча тенге;
2) затраты – 599 829 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 610 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 610 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 533 426 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 36 219 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 267 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 496 940 тысяч тенге;
2) затраты – 537 631 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 205 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 205 тысяч тенге .";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 550 991 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 005 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 516 986 тысяч тенге;
2) затраты – 552 087 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 096 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 096 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

"4. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 298 554 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66 мың теңге;
трансферттер түсімі – 285 938 мың теңге;
2) шығындар – 300 818 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 264 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 264 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 – 2026 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 274 005 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 298 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 395 мың теңге;
трансферттер түсімі – 266 312 мың теңге;
2) шығындар – 274 011 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 мың теңге;

"4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 298 554 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 285 938 тысяч тенге;
2) затраты – 300 818 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 264 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 264 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 274 005 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 298 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 395 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 266 312 тысяч тенге;
2) затраты – 274 011 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 тысяч тенге;