2025 - 2027 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 172/29 шешімі.
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 8-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18216294 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 11867940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 285694 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 3232181 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 2830479 мың теңге;
2) шығындар - 14968355 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 160372 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 55048 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 215420 мың тенге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 36000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 36000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 3372311 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 3372311 мың теңге;
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 05.02.2025 № 186/31 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2025 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттерден ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі жалпы 300000 мың теңге сомада көзделсін, оның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 50000 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі - 50000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 50000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 50000 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 50000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 50000 мың теңге.
3. 2026 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі жалпы сомасы 510000 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 85000 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі - 85000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 85000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 85000 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 85000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 85000 мың теңге.

О бюджете города Аксу на 2025-2027 годы
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 25 декабря 2024 года № 172/29.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 8 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аксу на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 18216294 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 11867940 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 285694 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3232181тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2830479 тысяч тенге;
2) затраты - 14968355 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -160372 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 55048 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 215420 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 36000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 36000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 3372311 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 3372311 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 05.02.2025 № 186/31 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 300000 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова - 50000 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ - 50000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин - 50000 тысячи тенге;
Евгеньевский сельский округ - 50000 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ - 50000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ - 50000 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2026 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 510000 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова - 85000 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ - 85000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин - 85000 тысяча тенге;
Евгеньевский сельский округ - 85000 тысячи тенге;
Достыкский сельский округ - 85000 тысячи тенге;
Калкаманский сельский округ - 85000 тысяч тенге.

4. 2027 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі жалпы сомасы 510000 мың теңге көзделсін, оның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 85000 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі - 85000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 85000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 85000 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 85000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 85000 мың теңге.
5. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден 984717 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі ескерілсін, оның ішінде:
Бағдарлама бойынша: 001 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" - 32083 мың теңге:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 480 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 80 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 80 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 80 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 80 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 80 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 80 мың теңге;
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 31603 мың теңге:
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 31603 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 006 "Жергілікті деңгейде мәдени-сауықтыру жұмыстарын қолдау" - 68050 мың теңге:
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 240 мың теңге:
Қалқаман ауылдық округі - 120 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 120 мың теңге;
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 67810 мың теңге:
Қалқаман ауылдық округі - 49528 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 18282 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" - 63728 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 63728 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 9237 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 5708 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 16433 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 16500 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 6755 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 9095 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" - 18000 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 18000 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 4000 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 4000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 3000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 4000 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 1000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 2000 мың теңге.

4. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2027 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 510000 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова - 85000 тысячи тенге;
Кызылжарский сельский округ - 85000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин - 85000 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ - 85000 тысячи тенге;
Достыкский сельский округ - 85000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ - 85000 тысяч тенге.
5. Учесть, что в бюджете сельских округов на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов в объеме 984717 тысячи тенге, в том числе:
По программе: 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа" – 32083 тысяч тенге:
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета – 480 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 80 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 80 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 80 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 80 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 80 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 80 тысяч тенге.
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 31603 тысяч тенге:
сельский округ Қанаш Қамзин – 31603 тысяч тенге.
По программе: 006 "Поддержка культурно - досуговой работы на местном уровне" - 68050 тысяч тенге:
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета – 240 тысяч тенге:
Калкаманский сельский округ – 120 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 120 тысяч тенге.
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 67810 тысяч тенге:
Калкаманский сельский округ – 49528 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 18282 тысяч тенге.
По программе: 008 "Освещение улиц в населенных пунктах" - 63728 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 63728 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 9237 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 5708 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 16433 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 16500 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 6755 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 9095 тысяч тенге.
По программе: 009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" - 18000 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 18000 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 4000 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 4000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 3000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 4000 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 1000 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 2000 тысяч тенге.

Бағдарлама бойынша: 011 "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" - 28916 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 28916 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 13516 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 5950 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 3450 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 3600 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 250 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 2150 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" - 42789 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 42789 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 6000 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 9000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 10000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 7289 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 7500 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 3000 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" - 119106 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 119106 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 14000 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 14000 мың теңге;
Қанаш Қамзин ауылдық округі - 19000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 31400 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 13706 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 27000 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" - 192114 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 192114 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 53116 мың теңге;
Достық ауылдық округі - 15000 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 15998 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі - 93000 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі - 15000 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 045 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" - 88000 мың теңге:
029 Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен берілетін трансферттер есебінен – 88000 мың теңге:
Достық ауылдық округі – 88000 мың теңге.
Бағдарлама бойынша: 057 "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" - 331931 мың теңге:
028 Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен - 331931 мың теңге:
Қызылжар ауылдық округі - 331931 мың теңге".
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 05.02.2025 № 186/31 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

По программе: 011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" - 28916 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 28916 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 13516 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 5950 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 3450 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 3600 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 250 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 2150 тысяч тенге.
По программе: 013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" - 42789 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 42789 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 6000 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 9000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 10000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 7289 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 7500 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 3000 тысяч тенге.
По программе: 014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" - 119106 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 119106 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 14000 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 14000 тысяч тенге;
сельский округ Қанаш Қамзин – 19000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 31400 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 13706 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 27000 тысяч тенге.
По программе: 022 "Капитальные расходы государственного органа" - 192114 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 192114 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 53116 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 15000 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 15998 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 93000 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 15000 тысяч тенге.
По программе: 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" - 88000 тысяч тенге:
029 За счет трансфертов из районного бюджета (города областного значения) – 88000 тысяч тенге:
Достыкский сельский округ – 88000 тысяч тенге.
По программе: 057 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" – 331931 тысяч тенге:
028 За счет трансфертов из областного бюджета – 331931 тысяч тенге:
Кызылжарский сельский округ – 331931 тысяч тенге";
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 05.02.2025 № 186/31 (вводится в действие с 01.01.2025).

6. Облыстық бюджетке салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын 2025 жылға мынадай мөлшерде бөлу ескерілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 10,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша - 40,0 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша - 40,0 пайыз.
Облыстық бюджетке салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын 2026 жылға мынадай мөлшерде бөлу ескерілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 9,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша – 43,0 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 43,0 пайыз.
Облыстық бюджетке салықтан түсетін түсімдердің жалпы сомасын 2027 жылға мынадай мөлшерде бөлу ескерілсін:
корпоративтік табыс салығы бойынша – 9,0 пайыз;
төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша – 43,0 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 43,0 пайыз.

6. Учесть на 2025 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу – 10,0 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 40,0 процента;
по социальному налогу - 40,0 процента.
Учесть на 2026 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу – 9,0 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 43,0 процента;
по социальному налогу - 43,0 процента.
Учесть на 2027 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет в следующих размерах:
по корпоративному подоходному налогу – 9,0 процента;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 43,0 процента;
по социальному налогу - 43,0 процента.

6-1. Ақсу қаласы бойынша алым сомасы мынадай көлемде бекітілсін: 2025 жылы - 4304255 мың теңге, 2026 жылы - 4519468 мың теңге, 2027 жылы - 4745441 мың теңге.
6-2. Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органының 2025-2027 жылдарға арналған резервінің көлемі 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға 100000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Ақсу қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

6-1. Утвердить сумму изъятий по городу Аксу в следующих объемах: 2025 год - 4304255 тысяч тенге, 2026 год - 4519468 тысяч тенге, 2027 год – 4745441 тысяч тенге.
6-2. Утвердить объемы резерва местного исполнительного органа города Аксу на 2025-2027 годы согласно приложению 4, в том числе на 2025 год в сумме 100000 тысяч тенге.
7. Предусмотреть специалистам в области, социального обеспечения, культуры, спорта, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Аксу, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2264692
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
290581
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
290581
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
290581
2
Әлеуметтiк көмек
1754522
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1590885
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36411
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6825
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
390069
010
Үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4870
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
39375
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
235349
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдардың әлеуметтік қызмет көрсетудің аумақтық орталықтары
119200
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету сондай-ақ санаторлық-курорттық емделу, қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
758786
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
163637
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
163637
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
219589
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
219589
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113135
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2800
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
69709
067
Ведомстволық бағынысты мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5267
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификатын ұсыну
28678
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1531047
1
Тұрғын үй шаруашылығы
508530
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2264692
1
Социальное обеспечение
290581
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
290581
005
Государственная адресная социальная помощь
290581
2
Социальная помощь
1754522
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1590885
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36411
006
Оказание жилищной помощи
6825
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
390069
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4870
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
39375
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
235349
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
119200
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации и реабилитации лица с инвалидностью
758786
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
163637
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
163637
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
219589
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
219589
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
113135
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2800
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
69709
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5267
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
28678
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1531047
1
Жилищное хозяйство
508530
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

44876
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44876
02
Қорғаныс
98224
1
Әскери мұқтаждар
43136
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
43136
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
43136
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
55088
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
55088
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4650
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай- ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
50438
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
30000
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
30000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
30000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
30000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2002690
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
82687
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82687
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
82687
2
Әлеуметтiк көмек
1752026
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1712026
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34363
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7029
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
1000000
010
Үйден тәрбиеленетін және оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5016
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
40556
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
247389
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдардың әлеуметтік қызмет көрсетудің аумақтық орталықтары
120844
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету сондай-ақ санаторлық-курорттық емделу, қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
256829
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

44876
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
44876
02
Оборона
98224
1
Военные нужды
43136
122
Аппарат акима района (города областного значения)
43136
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
43136
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
55088
122
Аппарат акима района (города областного значения)
55088
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4650
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
50438
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
30000
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
30000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
30000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
30000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2002690
1
Социальное обеспечение
82687
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82687
005
Государственная адресная социальная помощь
82687
2
Социальная помощь
1752026
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1712026
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34363
006
Оказание жилищной помощи
7029
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1000000
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
5016
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
40556
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
247389
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
120844
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации и реабилитации лица с инвалидностью
256829
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)