Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 97/13 "2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 12 сәуірдегі № 122/17 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 97/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1 - қосымшасына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 427923 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 36016 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1980 мың теңге;
Негізгі құралдарды сатудан
түсетін түсімдер.капитал-3350 мың теңге;
трансферттер түсімі - 386577 мың теңге;

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 97/13 "О бюджете Актогайского сельского округа 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 12 апреля 2024 года № 122/17
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Актогайского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2022 года № 97/13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложения 1, соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
доходы - 427923 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -36016 тысяч тенге;
неналоговые поступления -1980 тысяч тенге;
Поступления с продажи осн.капитала -3350 тысяч тенге;
поступления трансфертов -386577 тысяч тенге;