Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 82/12 "2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 қазандағы № 152/24 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІМ ҚАБЫЛДАЛДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 82/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 732 398,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 278 191 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 153 374 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 189 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 296 460,5 мың теңге;
2) шығындар – 4 301 583,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 510 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 125 528 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 53 018 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 641 695 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 641 695 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024 жылғы
31 қазан № 152/24
шешіміне қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
21 желтоқсандағы № 82/12
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ақтоғай аудандық бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 21 декабря 2023 года № 82/12 "Об Актогайском районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 31 октября 2024 года № 152/24
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "Об Актогайском районном бюджете на 2024-2026 годы" от 21 декабря 2023 года № 82/12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Актогайский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 732 398,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 278 191 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 153 374 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 189 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 296 460,5 тысяч тенге;
2) затраты – 4 301 583,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 510 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 125 528 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 53 018 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 641 695 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 641 695 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 31 октября 2024 года
№ 152/24
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области
от 21 декабря 2023 года
№ 82/12
Актогайский районный бюджет на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5