Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 97/13 "2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 154/25 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 97/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1,2,3 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 426079 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 44917 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1695 мың теңге;
негізгі капиталы сатудан түсетін түсімдер - 7450 мың теңге;
трансферттер түсімі –372017 мың теңге;
2) шығындар – 431561 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 5071 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5071 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024 жылғы
21 қарашадағы № 154/25
шешіміне қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы № 99/13
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті
(Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 97/13 "О бюджете Актогайского сельского округа 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2024 года № 154/25
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Актогайского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2022 года № 97/13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложения 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 426079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44917 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1695 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала -7450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 372017 тысяч тенге;
2) затраты – 431561 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 мың теңге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 мың теңге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5071 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -5071 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 21 ноября 2024 года
№ 154/25
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года
№ 99/13
Бюджет Актогайского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5