Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 100/13 2024-2026 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 157/25 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЛДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін :
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округініңбюджет тиісінше і 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін.
1) кірістер - 129062 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2400 мың теңге;
трансферттер түсімі - 126662 мың теңге;
2) шығындар – 129348 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -286,0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 286,0.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024 жылғы
21 қарашадағы № 157/25
шешіміне қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы № 99/13
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)
Санаты
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 100/13 "О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2024 года № 157/25
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете Жолболдинского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 100/13 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах;
1) доходы – 129062 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2400 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 126662 тысяч тенге;
2) затраты – 129348 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -286 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 286 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 21 ноября 2024 года
№ 157/25
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года
№ 99/13
Бюджет Жолболдинского сельского округа на 2024 год (с изменениями)
Категория
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5