Ақтоғай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 103/13 "2024-2026 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2024 жылғы 21 қарашадағы № 160/25 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЛДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 103/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 81717 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3326 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 78391 мың теңге;
2) шығындар - 82862 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1145 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1145 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2024 жылғы
21 қарашадағы № 160/25
шешіміне қосымша
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәлихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы № 103/13
шешіміне 1 -қосымша
2024 жылға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті (өзгерістермен)
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 103/13 "О бюджете Муткеновского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 21 ноября 2024 года № 160/25
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 103/13 "О бюджете Муткеновского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Муткеновского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 81717 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3326 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 78391 тысяч тенге;
2) затраты – 82862 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1145 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета-1145 тыс.тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата
от 21 ноября 2024 года
№ 160/25
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года
№ 103/13
Бюджет Муткеновского сельского округа на 2024 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5