Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 100/13 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 139/18 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті туралы" № 100/13 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 258199,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 80294 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1418,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 405 мың теңге;
трансферттер түсімі – 176082,3 мың теңге;
2) шығындар – 269702,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 11 503 мың теңге;

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 100/13 "О бюджете Баянаульского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 23 апреля 2024 года № 139/18
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 26 декабря 2023 года № 100/13 "О бюджете Баянаульского сельского округа на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 258199,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 80294 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1418 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 405 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 176 082,3 тысяч тенге;
2) затраты – 269702,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 503 тыс тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 503 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл аудандық мәслихатының төрағасы Р. Мукашев
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
23 сәуірдегі № 139/18
шешіміне қосымша
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
26 желтоқсандағы

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 503 тыс тенге.";
2) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Баянаульского районного маслихата Р. Мукашев
Приложение
к решению Баянаульского
районного маслихата от
23 апреля 2024 года
№ 139/18
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата от
26 декабря 2023 года