Баянауыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы" № 96/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 желтоқсандағы № 230/26 шешімі
Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті тиісінше 1,2,3 қосымшасына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10628827,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2870650,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 81875,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9138,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7667163,0 мың теңге;
2) шығындар – 10870193,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 139147,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 239980,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 100833,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -380513,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 380513,2 мың теңге".

О внесении изменений в решение № 96/12" о бюджете Баянаульского района на 2024-2026 годы" Баянаульского районного маслихата от 22 декабря 2023 года
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 5 декабря 2024 года № 230/26
Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакций:
"1. Утвердить Баянаульский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложении 1,2,3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –10628827,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2870650,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 81875,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9138,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7667163,0 тысяч тенге;
2) затраты – 10870193,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –139147,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 239980,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 100833,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета– -380513,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –380513,2 тысяч тенге".