"Copper Exploratoin Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Баянауыл ауданы Жаңажол ауылдық округі аумағында қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 28 қазандағы № 1-03/06 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес және 2022 жылғы 06 желтоқсандағы №1917-ЕL пайдалы қатты қазбаларды барлауға берілген лицензияның негізінде Жаңажол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан Баянауыл ауданы Жаңажол ауылдық округі аумағында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Copper Exploratoin Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі:
1) жер учаскілерінің меншік иелері мен жер пайдаланушыларға шығындарды толық көлемде өтеу, шығындардың мөлшері және оларды өтеу тәртібі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен анықтау келісім бойынша жүргізілсін.
2) пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу мақсатында жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын;
3) жұмыстар аяқталғаннан кейін бүлінген жер учаскелерін одан әрі тікелей мақсаты бойынша пайдалануға жарамды күйге келтірсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңажол ауылдық округінің әкімі С. Кенжалин
Баянауыл ауданы
Жаңажол ауылдық округі
әкімінің 2024 жылғы
"28" қазандағы № 1-03/06
шешіміне қосымша
Р/с
Пайдаланушы
Ауданы, гектар
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жер телімінің орналасқан жері
1
"Copper Exploratoin Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
321,3
Қатты пайдалы қазбаларға барлау жүргізу үшін
2028 жылдың 06 желтоқсанына дейін
Баянауыл ауданы Жаңажол ауылдық округі аумағында

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Copper Exploratoin Group" на территории Жанажольского сельского округа Баянаульского района
Решение акима Жанажольского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 28 октября 2024 года № 1-03/06
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании лицензии на разведку твердых полезных ископаемых от 06 декабря 2022 года №1917-ЕL аким Жанажольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории Жанажольского сельского округа Баянаульского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Copper Exploratoin Group":
1) возместить убытки собственникам земельных участков и землепользователям в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан;
2) соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельных участков в целях проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых;
3) по окончании работ, привести нарушенные земельные участки в состояние пригодное для дальнейшего использование по прямому назначению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанажольского сельского округа С. Кенжалин
Приложение
к решению акима
Жанажольского сельского
округа Баянаульского района
от "28" октября 2024 года
№ 1-03/06
п/п
Пользователь
Площадь, гектар
Целевое назначение
Срок эксплуатации (лет)
Место расположение земельного участка
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Copper Exploratoin Group"
321,3
проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых
До 06 декабря 2028 года
На территории Жанажольского сельского округа Баянаульского района