"Copper Exploratoin Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 15 қарашадағы № 1-05/10 шешімі
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19-бабы 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағы 6) тармақшасына сәйкес және 2024 жылғы 02 ақпандағы № 2439-ЕL пайдалы қатты қазбаларды барлауға берілген лицензияның негізінде Торайғыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі Торайғыр ауылы аумағында қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Copper Exploratoin Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі:
1) жер учаскілерінің меншік иелері мен жер пайдаланушыларға шығындарды толық көлемде өтеу, шығындардың мөлшері және оларды өтеу тәртібі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес тараптардың келісімімен анықтау келісім бойынша жүргізілсін.
2) пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу мақсатында жер учаскелерін пайдалану кезінде Қазақстан Республикасының заңнама талаптарын сақтасын;
3) жұмыстар аяқталғаннан кейін бүлінген жер учаскелерін одан әрі тікелей мақсаты бойынша пайдалануға жарамды күйге келтірсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Торайғыр ауылдық округінің әкімі М. Молшин
Баянауыл ауданы
Торайғыр ауылдық округі
әкімінің 2024 жылғы
"15" қарашадағы
№ 1-05/10 шешіміне
қосымша
Р/с
Пайдаланушы
Ауданы, гектар
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жыл)
Жертелімінің орналасқан жері
1
"Copper Exploratoin Group" жауапкершілігішектеулісеріктестігі
2 828,7
Қатты пайдалы қазбаларға барлау жүргізу үшін
2030 жылдың 02 ақпанына дейін
Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі аумағында 14-205-043

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Copper Exploratoin Group"
Решение акима Торайгырского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 15 ноября 2024 года № 1-05/10
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании лицензии на разведку твердых полезных ископаемых от 06 февраля 2024 года № 2439-ЕL аким Торайгырского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории Торайгырского сельского округа Баянаульского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.
2. Товариществу с ограниченной ответственностью "Copper Exploratoin Group":
1) возместить убытки собственникам земельных участков и землепользователям в полном объеме, размер убытков и порядок их компенсации определить соглашением сторон в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан;
1) соблюдать требования законодательства Республики Казахстан при использовании земельных участков в целях проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых;
2) по окончании работ, привести нарушенные земельные участки в состояние пригодное для дальнейшего использование по прямому назначению.
3. Контрользаисполнениемнастоящегорешенияоставляюзасобой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Торайгыского сельского округа М. Молшин
Приложение
к решению акима
Торайгырского сельского
округа Баянаульского района
от "15" ноября 2024 года
№ 1-05/10
п/п
Пользователь
Площадь, гектар
Целевое назначение
Срок эксплуатации (лет)
Месторасположение
земельного участка
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Copper Exploratoin Group"
2 828,7
проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых
до 02 февраля 2030 года
На территории
Торайгырского сельского округа
Баянаульского района
14-205-043