О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 84/8 "О бюджете сельских округов Железинского района на 2024-2026 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 22 ноября 2024 года № 146/8
Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Железинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Железинского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 84/8 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191132) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 40907 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7097 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 281 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 33529 тысяч тенге;
2) затраты – 41140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 233 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 233 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 95416 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9400 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85888 тысяч тенге;
2) затраты – 95508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 92 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –92 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 51001 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6155 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 787тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43904 тысячи тенге;
2) затраты – 51425 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 424 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 424 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:

Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 84/8 "2024-2026 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 146/8 шешімі
Железин аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 84/8 "2024-2026 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191132 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40907 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7097 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 281 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33529мың теңге;
2) шығындар – 41140 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 233 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 233 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 95416 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9400 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85888 мың теңге;
2) шығындар – 95508 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 92 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 92 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51001 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6155 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 787 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43904 мың теңге;
2) шығындар – 51425 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 424 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 424 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 53001тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5173 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 190 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 194тысячи тенге;
поступления трансфертов – 47444 тысячи тенге;
2) затраты – 53281 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 280 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 280 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 172450 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4059 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 204 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 168187 тысяч тенге;
2) затраты – 172451 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Железинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 365954 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 73941 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 654 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2594 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 285713 тысяч тенге;
2) затраты – 371889 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5935 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Казахстанского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 68092 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9802 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 58206 тысяч тенге;
2) затраты – 68339 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

"4. 2024-2026 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53001 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5173 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 194 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47444 мың теңге;
2) шығындар – 53281 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 280 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 280 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172450 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4059 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204 мың теңге;
трансферттер түсімі – 168187 мың теңге;
2) шығындар – 172451 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024-2026 жылдарға арналған Железин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 365954 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 73941 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 654 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2594 мың теңге;
трансферттер түсімі – 285713 мың теңге;
2) шығындар – 371889 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5935 мың теңге.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Қазақстан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68092 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58206 мың теңге;
2) шығындар – 68339 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 247 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 247 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Лесного сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 51830 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4430 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 48 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 47352 тысячи тенге;
2) затраты – 52175 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 345 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 345тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы –117537 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11476 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 508 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 198 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105355 тысяч тенге;
2) затраты – 124140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6603 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6603 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 45015 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4295 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 481 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 40239 тысяч тенге;
2) затраты – 45016 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 тысяча тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Майлы на 2024-2026 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 43581 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4629 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 237 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 707 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38008 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 247 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 247 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024-2026 жылдарға арналған Лесной ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51830 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4430 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –48 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47352 мың теңге;
2) шығындар – 52175мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 345 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345 мың теңге.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024-2026 жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117537 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11476 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 508 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –198 мың теңге;
трансферттертүсімі – 105355 мың теңге;
2) шығындар – 124140 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6603 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6603 мың теңге.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2024-2026 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45015 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4295 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 481 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40239 мың теңге;
2) шығындар – 45016мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024-2026 жылдарға арналған Майлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43581 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4629 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 237 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 707 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38008 мың теңге;

2) затраты – 43582 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 тысяча тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 285723 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11628 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 475 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 273620 тысяч тенге;
2) затраты – 286165 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 442 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –442 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Т. М. Даулетов
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от "22" ноября 2024 года
№ 146/8______
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
от 28 декабря 2023 года
№ 84/8______
Бюджет Актауского сельского округа на 2024 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

2) шығындар – 43582 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2024-2026 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 285723 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11628 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 475 мың теңге;
трансферттер түсімі – 273620 мың теңге;
2) шығындар – 286165 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т.М. Даулетов
Железин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
"22" қарашадағы №146/8
1-қосымша
Железин аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
28 желтоқсандағы № 84/8
1-қосымша
2024 жылға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5