2025-2027 жылдарға арналған Железин ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 158/8 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 15-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 230464 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4257мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215 мың теңге;
трансферттер түсімі – 225992мың теңге;
2) шығындар – 230464мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – нөлге тең.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Алакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34176 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10462 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 96 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23618 мың теңге;
2) шығындар – 34176 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – нөлге тең.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Башмачин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60098 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 166 мың теңге;
трансферттер түсімі – 53321 мың теңге;
2) шығындар – 60098 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – нөлге тең.
4. 2025-2027 жылдарға арналған Веселорощин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45941 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4719 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 190 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41032 мың теңге;

О бюджете сельских округов Железинского района на 2025-2027 годы
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2024 года № 158/8
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 15 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 230464 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4257 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 225992 тысячи тенге;
2) затраты – 230464 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Утвердить бюджет Алакольского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34176 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10462 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 96 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23618 тысяч тенге;
2) затраты – 34176 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
3. Утвердить бюджет Башмачинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 60098 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 166 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53321 тысяча тенге;
2) затраты – 60098 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
4. Утвердить бюджет Веселорощинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 45941 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4719 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 190 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 41032 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – нөлге тең.
9. 2025-2027 жылдарға арналған Майлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112035 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4910 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
трансферттер түсімі – 106930 мың теңге;
2) шығындар – 112035 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – нөлге тең.
10. 2025-2027жылдарға арналған Михайлов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63269 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12918 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 220 мың теңге;
трансферттертүсімі –50131 мың теңге;
2) шығындар – 63269 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – нөлге тең.
11. 2025-2027 жылдарға арналған Новомир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39387 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4887 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –507 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33984 мың теңге;
2) шығындар – 39387мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – нөлге тең.
12. 2025-2027 жылдарға арналған Прииртышск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48594 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10594 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37640 мың теңге;
2) шығындар – 48594 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициттін пайдалану) – нөлге тең.
13. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі37-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
9. Утвердить бюджет сельского округа Майлы на 2025-2027 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 112035 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4910 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106930 тысяч тенге;
2) затраты – 112035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
10. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 63269 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12918 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 220 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50131 тысяча тенге;
2) затраты – 63269 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
11. Утвердить бюджет Новомирского сельского округа на 2025-2026 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39387 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4887 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 507 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33984 тысячи тенге;
2) затраты – 39387 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
12. Утвердить бюджет Прииртышского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 48594 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10954 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 37640 тысяч тенге;
2) затраты – 48954 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
13. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2025 год, согласно приложению 37.

14. 2025 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 463341 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Ақтауауылдық округі 37813 мың тенге;
Алакөлауылдық округі 23602 мың тенге;
Башмачинауылдық округі 38189 мың тенге;
Веселорощина уылдық округі 40889 мың тенге;
Еңбекші ауылдық округі 34700 мың тенге;
Железинка уылдық округі 52627 мың тенге;
Қазақстан ауылдық округі 36465 мың тенге;
Лесное ауылдық округі 42830 мың тенге;
Майлы ауылдық округі 35370 мың тенге;
Михайловауылдық округі 49502 мың тенге;
Новомир ауылдық округі 33845 мың тенге;
Прииртышск ауылдық округі 37509 мың тенге.

14. Учесть в бюджете сельских округов на 2025 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 463341 тысяча тенге, в том числе:
Актауский сельский округ 37813 тысяч тенге;
Алакольский сельский округ 23602 тысячи тенге;
Башмачинский сельский округ 38189 тысяч тенге;
Веселорощинский сельский округ 40889 тысяч тенге;
Енбекшинский сельский округ 34700 тысяч тенге;
Железинский сельский округ 52627 тысяч тенге;
Казахстанский сельский округ 36465 тысяч тенге;
Лесной сельский округ 42830 тысяч тенге;
сельский округ Майлы 35370 тысяч тенге;
Михайловский сельский округ 49502 тысячи тенге;
Новомирский сельский округ 33845 тысяч тенге;
Прииртышский сельский округ 37509 тысяч тенге.