Железин ауданы Железин ауылдық округінің Железинка ауылының аумағында жария сервитут белгілеу туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Железин ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 13 қыркүйектегі № 10 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасына сәйкес, Железин ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Железин ауданы Железин ауылдық округінің Железинка ауылының аумағында жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан жария сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім К. Айсаков
Железин ауданы
Железин ауылдық
округі әкімінің 2024 жылғы
"13" қыркүйектегі
№ 10 шешіміне
қосымша
р/қ
Пайдаланушы
Ауданы, гектар
Нысаналы мақсаты
Пайдалану мерзімі (жылдар)
Жер учаскесінің орналасқан жері
1
"Қазақтелеком" акционерлік қоғамы

Об установлении публичного сервитута на территории села Железинка Железинского сельского округа Железинского района
Решение акима Железинского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 13 сентября 2024 года № 10
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Железинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут на территории села Железинка Железинского сельского округа Железинского района без изъятия земельных участков у землепользователей согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким К. Айсаков
Приложение
к распоряжению акима
Железинского сельского
округа Железинского района
от "13" сентября 2024 года
№ 10
п/п
Пользователь
Площадь, гектар
Целевое назначение
Срок эксплуатации (лет)
Месторасположение земельного участка
1
Акционерное общество "Казахтелеком"