Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "Ертіс ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" № 110-27-7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 100-27-8 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы "Ертіс ауданы бойынша 2023-2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 176145 болып тіркелді, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде жарияланды) № 110-27-7 шешімінің күші жойылғаны танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының төрағасы Б. Шингисов

О признании утратившим силу решения Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 110-27-7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Иртышскому району на 2023-2024 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 29 ноября 2024 года № 100-27-8
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 110-27-7 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Иртышскому району на 2023-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 176145, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Иртышского районного маслихата Б. Шингисов