Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 43-12-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 15 ақпандағы № 66-17-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс аудандық бюджеті туралы" № 43-12-8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6578622 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1173934 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15825 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3829 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5385034 мың теңге;
2) шығындар – 6578622 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39952 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 70148 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30196 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -39952 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 39952 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 43-12-8 "Об Иртышском районном бюджете на 2024 – 2026 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 15 февраля 2024 года № 66-17-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата "Об Иртышском районном бюджете на 2024 – 2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 43-12-8 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 6578622 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1173934 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 15825 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3829 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5385034 тысячи тенге;
2) затраты – 6578622 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39952 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 70148 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30196 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -39952 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39952 тысячи тенге.";