Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 48-14-8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2024 жылғы 14 тамыздағы № 87-24-8 шешімі
Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 48-14-8 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) осы шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89273 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 23963 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 65310 мың теңге;
2) шығындар – 90118 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -845 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 845 мың теңге.";
2) осы шешімнің 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Аманкелді ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44025 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 13472 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 30553 мың теңге;
2) шығындар – 45299 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1274 мың теңге.";
3) осы шешімнің 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Байзақов ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52227 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 9827 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 42400 мың теңге;
2) шығындар – 55167 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2940 мың теңге.";
4) осы шешімнің 4-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Голубовка ауылының 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 48-14-8 "О бюджете сҰл и сельских округов Иртышского района на 2024 – 2026 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14 августа 2024 года № 87-24-8
Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 48-14-8 "О бюджете сҰл и сельских округов Иртышского района на 2024 – 2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 89273 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23963 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 65310 тысяч тенге;
2) затраты – 90118 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -845 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 845 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
" 2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 44025 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13472 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 30553 тысячи тенге;
2) затраты – 45299 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1274 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1274 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 52227 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9827 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42400 тысяч тенге;
2) затраты – 55167 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2940 тысяч тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2024–2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

1) кірістер – 86659 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 3522 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 241 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 82896 мың теңге;
2) шығындар – 86678 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 мың теңге.";
5) осы шешімнің 5-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Ертіс ауылының 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 359872 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 78577 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 281295 мың теңге;
2) шығындар – 367803 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7931 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7931 мың теңге.";
6) осы шешімнің 7-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қоскөл ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36702 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 10490 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 26212 мың теңге;
2) шығындар – 37144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 442 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 442 мың теңге.";
7) осы шешімнің 8 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2024 – 2026 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113914 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 7315 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 340 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 106259 мың теңге;
2) шығындар – 114073 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 159 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159 мың теңге.";
8) осы шешімнің 9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. 2024 – 2026 жылдарға арналған Майқоңыр ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 86659 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3522 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 241 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 82896 тысяч тенге;
2) затраты – 86678 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2024–2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 359872 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78577 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 281295 тысяч тенге;
2) затраты – 367803 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7931 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7931 тысяча тенге.";
6) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы– 36702 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10490 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26212 тысяч тенге;
2) затраты – 37144 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 442 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 442 тысячи тенге.";
7) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2024–2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 113914 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7315 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 340 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106259 тысяч тенге;
2) затраты – 114073 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 159 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159 тысяч тенге.";
8) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет села Майконыр на 2024–2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах: