Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" № 1/7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 6/11 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1/7 "2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Май аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3599396 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1228588 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24865 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7540 мың теңге ;
трансферттер түсімі – 2338403 мың теңге;
2) шығындар – 3641483 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 55717 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 101530 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 45813 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97804 мың теңге;

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 1/7 "О Майском районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 22 февраля 2024 года № 6/11
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 1/7 "О Майском районном бюджете на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Майский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 3599396 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1228588 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24865 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7540 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2338403 тысяч тенге;
2) затраты – 3641483 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 55717 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 101530 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 45813 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -97804 тысяч тенге;