Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы "Павлодар ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 15/138 шешімінің күшін жою туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 маусымдағы № 19/165 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы "Павлодар ауданы бойынша шетелдіктер үшін 2024 жылға арналған туристік жарна мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 15/138 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж.Шұғаев

Об отмене решения Павлодарского районного маслихата от 27 марта 2024 года № 15/138 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2024 год по Павлодарскому району"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 20 июня 2024 года № 19/165
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Павлодарского районного маслихата от 27 марта 2024 года № 15/138 "Об утверждении ставок туристского взноса для иностранцев на 2024 год по Павлодарскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж.Шугаев