Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" № 12/118 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 23/198 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 12/118 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Кенес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 425 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 354 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 527 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95 700 мың теңге;
2) шығындар – 114 095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 670 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 670 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/118 "О бюджете Кенесского cельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22 ноября 2024 года № 23/198
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Кенесского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 12/118 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенесского cельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 425 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 844 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 354 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 527 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95 700 тысяч тенге;
2) затраты – 114 095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 670 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 670 тысяч тенге.".