2025-2027 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 27/223 шешімі
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122 478 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 600 мың теңге;

О бюджете Григорьевского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25 декабря 2024 года № 27/223
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 478 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 792 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 86 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 600 тысяч тенге;

2) шығындар – 122 478 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
2. Григорьевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2025 жылға арналған субвенция көлемі 76 327 мың теңгеде ескерілсін.
3. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Шұғаев
Павлодар аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
26 желтоқсандағы

2) затраты – 122 478 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Учесть в бюджете Григорьевского сельского округа на 2025 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 76 327 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж. Шугаев
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 26 декабря 2024 года