2025 - 2027 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 27/223 шешімі.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025 - 2027 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 124 786 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19 792 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86 мың теңге;
трансферттер түсімі – 104 908 мың теңге;
2) шығындар – 128 525 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О бюджете Григорьевского сельского округа на 2025-2027 годы
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 25 декабря 2024 года № 27/223.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2025 - 2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 124 786 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 792 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 86 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104 908 тысяч тенге;
2) затраты – 128 525 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 739 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 739 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 30.04.2025 № 30/255 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Григорьевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін 2025 жылға арналған субвенция көлемі 76 327 мың теңгеде ескерілсін.

5) дефицит (профицит) бюджета – -3 739 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 739 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 30.04.2025 № 30/255 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Учесть в бюджете Григорьевского сельского округа на 2025 год объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 76 327 тысяч тенге.