Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 72/13 "2024-2026 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 қыркүйектегі № 119/23 шешімі
Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 72/13 шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 191116 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 363 498 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 577 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 306 786 мың теңге;
2) шығындар – 366 313 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 815 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 587 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 228 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 95 258 мың теңге;
2) шығындар – 107 160 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -573 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 573 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 501 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 207 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 769 мың теңге;
2) шығындар – 109 991 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 72/13 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2024-2026 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 20 сентября 2024 года № 119/23
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 72/13 (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан по № 191116) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 363 498 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 56 577 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 306 786 тысяч тенге;
2) затраты – 366 313 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 815 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 587 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 031 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 228 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95 258 тысяч тенге;
2) затраты – 107 160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -573 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 573 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 501 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 525 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 207 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 769 тысяч тенге;
2) затраты – 109 991 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

2) шығындар – 54 379 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 504 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
1 504 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов
Успен аудандық мәслихатының

2) затраты – 54 379 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 504 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 504 тысяч тенге.";
8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата