Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 53/16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 мамырдағы № 79/25 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының "2024 – 2026 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 53/16 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 190453 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5088243 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 447773 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 782 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 677 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3626011 мың теңге;
2) шығындар – 5227925 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 61384 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 121836 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 60452 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 201066 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201066 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2024 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
122354 мың теңге – "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға;
66543 мың теңге – жарықтандыру жүйесін ұйымдастыруға және оның жұмыс істеуіне;
16467 мың теңге – балалар алаңдарын абаттандыруға;
192771 мың теңге – аумақты абаттандыруға;
53622 мың теңге – спорт ғимараттарын жөндеуге және орнатуға;
746337 мың теңге – автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге;
3649 мың теңге – елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
2503 мың теңге – мемлекеттік органдардың ағымдағы шығындарына.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 53/16 "О Щербактинском районном бюджете на 2024 – 2026 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 20 мая 2024 года № 79/25
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата "О Щербактинском районном бюджете на 2024 – 2026 годы" от 22 декабря 2023 года № 53/16 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 190453) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5088243 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1447773 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 13782 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 677 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3626011 тысяч тенге;
2) затраты – 5227925 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 61384 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 121836 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 60452 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 201066 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 201066 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2024 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
122354 тысячи тенге – на реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
66543 тысячи тенге – на организацию и функционирование системы освещения;
16467 тысяч тенге – на благоустройство детских площадок;
192771 тысяча тенге – на благоустройство территории;
53622 тысячи тенге – на ремонт и установку спортивных сооружений;
746337 тысяч тенге – на проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог;
3649 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
2503 тысячи тенге – на текущие расходы государственных органов.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.