Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 60/17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 107/36 шешімі
Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "2024 – 2026 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 60/17 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191096 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024 – 2026 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151525 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10685 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 315 мың теңге;
трансферттер түсімі – 140506 мың теңге;
2) шығындар – 152074 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -549 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 549 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2024 – 2026 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 268837 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7543 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 277 мың теңге;
трансферттер түсімі – 261002 мың теңге;
2) шығындар – 269831 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -994 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 994 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2024 – 2026 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 167747 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –13316 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 678 мың теңге;
трансферттер түсімі – 153367 мың теңге;
2) шығындар – 169615 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 60/17 "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2024 – 2026 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 6 декабря 2024 года № 107/36
Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата "О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2024 – 2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 60/17 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191096) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 151525 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10685 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 315 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 140506 тысяч тенге;
2) затраты – 152074 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -549 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 549 тысяч тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 268837 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7543 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 277 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 261002 тысячи тенге;
2) затраты – 269831 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -994 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 994 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2024 – 2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 167747 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13316 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 678 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153367 тысяч тенге;
2) затраты – 169615 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;